Історії про кохання

Невдовзі дізналася, що Сергій все ще одружений і має трьох синів, а стання дитина при цьому з’явилася під час нашого знайомства

Збожеволіла від чоловіка, який кохає іншу жінку. Я стала вдовою у 25 років, залишилася одна з чотирирічною дитиною. Чоловік був добрий, любив нас. Я була домогосподаркою, а він був лідером у сім’ї.

Пройшло 11 років, а я так і не зустріла іншу людину, ні з ким не жила. Були чоловіки, але лише на одну ніч. Я хотіла побудувати стосунки, вони ні.

Півтора роки тому я познайомилася з людиною, до якої моя душа по-справжньому потяглася. Він сказав, що у розлученні і що у нього є дитина, яка живе з мамою. Вона, за його словами, вже одружилася з іншим.

Я тоді нафантазувала, що ми маємо бути разом. Але невдовзі дізналася, що він все ще одружений і має трьох синів. Остання дитина при цьому народилася під час нашого знайомства.

Я намагалася забути його, але не змогла. Минув рік, ми не спілкувалися, але я за ним стежила весь час і з’ясувала, що в нього з’явилася друга коханка. Він пішов від дружини до неї. І, зважаючи на все, у них не просто близькість, а саме кохання.

Я до нього пристаю постійно і ніяк не можу зупинитися, ображаю цю коханку. Хоча ловлю себе на думці, що я боюся просто тому, що він вибрав її, а не мене. Збожеволіла я на ньому. Чи все нормально у мене із психікою?

Оксана, 36 років

Вам також має сподобатись...