Історії про кохання

Новий знайомий сказав Олі, що хоче винайняти для неї квартиру, щоб проводити разом час, але почувши відмову, він запропонував оплачувати оренду квартири в якій вона живе зі своїми дітьми

Ми знайомі лише п’ять годин, а він уже запропонував мені з’їхатися. Історія, на перший погляд, не нова – нерідко як жінкам, так і чоловікам доводиться довго пояснювати своїм супутникам, що вони не зацікавлені у подальшому спілкуванні. Лише «нав’язливий», у разі нашої героїні, це ще м’яко сказано.

Чоловік, з яким оповідачка познайомилася два тижні тому, з самого початку став поводитись дивно: «Після нашого першого побачення він запланував ще три, причому того ж тижня. І вигадав щось на мій день народження, до якого цілий місяць».

Така активність жінку спочатку не напружувала. Третє побачення вона зірвала через завантажений графік роботи та дітей, яких виховує поодинці. А ось четверте вже через те, що шанувальник почав її лякати.

«Він вирішив з’їздити разом у відпустку найближчого місяця. Хотів познайомитись з моїми дітьми. І навіть зізнався, що стежить за моїм профілем на Facebook».

Те, що чоловік контролює все, що відбувається у її соціальних мережах, жінка дізналася випадково. Вона пішла вечеряти з подругами до ресторану, а чоловік, зателефонувавши адміністратору, сплатив рахунок. Про їхню зустріч він дізнався з Facebooк.

Далі ситуація ставала лише гіршою. Він став закидати жінку повідомленнями про те, що хоче винайняти для неї квартиру, щоб проводити разом час.

«Почувши відмову, він запропонував оплачувати оренду моєї з дітьми квартири. І на цей момент у мене по-справжньому скрутило шлунок від страху, — розповіла героїня. — Це людина, яку я знаю два тижні. Ми ніколи навіть не цілувалися і, швидше за все, провели разом не більше як п’ять годин!».

Інтернет-користувачі зійшлися в одному: жінці треба тікати від цього чоловіка якнайдалі. Якщо не буквально — все-таки переїхати з дітьми не так просто — хоча б в онлайн-просторі.

«Все, що робить цей хлопець, кричить про небезпеку. Якщо він стежить за вашим профілем у Facebook, треба попередити про це друзів, щоб він не міг з їхньою допомогою зв’язатися з вами і продовжити переслідування».

«Заблокуйте його у всіх соцмережах. Надішліть його до чорного списку на телефоні. І нічого не пояснюйте. Ви не зобов’язані це робити, тим більше що будь-яке ваше слово може використовуватися ним як виправдання для подальшого переслідування».

«Ця людина здається психічно неврівноваженою. Я сказала би йому «ні» і скрізь заблокувала. Це нездорова поведінка, яку зазвичай називають «Удушення любов’ю» (Спроби вплинути на людину щедрими демонстраціями уваги та ласки — прим. ред.) А ще вона схожа на поведінку авторів тих, хто ображає жінок вдома».

Вам також має сподобатись...