Історії про кохання

Після другого побачення він вже прямо запитав, чи потрібно мені щось у магазині купити додому. Запропонував купити продуктів малюкові…

Я не могла подумати, що так знайду своє щастя. Я думала, що жінка на руках з дитиною не може розраховувати на особисте щастя, але доля підготувала для мене дещо інше, ніж просто розчарування в чоловіках.

Перший чоловік кинув мене з однорічною дитиною і пішов до іншої жінки. Сказав, що я йому набридла, хоча за п’ять років спільного життя ми майже не сварилися. А коли з’явився син, коханий став дратівливим і часто пропадав десь увечері.

Я підозрювала, що в нього є хтось, але не хотіла в це вірити. Коли він зібрав свої валізи і пішов, я залишилася наодинці зі своїми проблемами. Тоді мені було непросто зводити кінці з кінцями. Пройшло півроку, за які я постійно розривалася між дитиною та спробами заробити хоч трохи грошей.

Якраз в цей період я познайомилася зі своїм другим чоловіком. Він дуже чуйний та дбайливий. Він бачив, що я сама виховую дитину і багато чого не можу собі дозволити. Він з першого дня намагався дуже делікатно спитати, чи потрібне мені щось.

Після другого побачення він вже прямо запитав, чи потрібно мені щось у магазині купити додому. Запропонував купити продуктів малюкові. Мені було ніяково, але тоді я відчувала, що він від щирого серця хоче допомогти. І я попросила купити мені м’яса.

Я м’ясо бачила лише на свята, і майже його не їла. Колишній розпочав життя з чистого аркуша й аліментів не платив. Все, що я заробляла, йшло на погашення іпотеки за квартиру, яку ми купили, коли одружилися. Тоді ідея взяти іпотеку видавалась непоганою.

І ось коли новий знайомий сказав мені в магазині, що я можу брати, що хочу. Я аж розплакалася. Вперше за довгий час мені хтось запропонував допомогу. Я обрала все необхідне, але нічого дорогого. Тоді він сам доклав все, що вважав за потрібне, і доніс мені додому два дуже важкі пакети з продуктами.

Ще якийсь час ми зустрічалися, і все більше я помічала, який же мій новий обранець хороший. Він допомагав і щиро хотів, щоб в мене було все гаразд. Мене це підкорило. Розписалися ми вже за півроку і почали жити разом.

Мій другий чоловік став гарним батьком і дбайливим чоловіком. Зараз я розумію, що романтика та хибні обіцянки – просто порожній звук. Для жінки найважливіше – турбота та увага коханого чоловіка.

Людину, яка так добре до тебе ставиться, хочеться оточити турботою та любов’ю. Я відчуваю, що з ним мені добре, і я впевнена в ньому. Я відчуваю підтримку, надійний тил. Хіба це не головне?

Вам також має сподобатись...