Історії про кохання

Після розставання дівчина вимагає, щоб квартиру я віддав їй, а ми ж навіть розписані не були

Коротше, трапилася в мене історія одна. Думаю вам буде цікаво.

Сам я програміст-початківець, нещодавно закінчив профільні курси. До цього ходив до інституту, але так як, самі розумієте, молодість, на пари я, відверто кажучи, ходив не дуже часто. А там викладачі, а не вчителі. Всім начхати, хочеш ти вчитися чи ні. Ходиш на пари чи працюєш. А може, просто вдома лежиш, в комп’ютерні ігри граєш.

Відповідно, я не дуже переживав із цього приводу. Батьки переписали на мене однокімнатну квартиру, приїжджали в середньому раз на місяць. А більше жодного контролю я не відчував. Отже, самі розумієте, моє навчання не надто задалося. Я, звісно, ​​намагався тягнути. Та й розуміння комп’ютерних мов зараз оплачується дуже добре. Але були справи й цікавіші.

Коли я вдруге мало не вилетів на четвертому курсі, взяв себе в руки і сів-таки за навчання. Дякую одногрупнику. Я допомагав йому з деякими проблемами, а він витрачав свій час, розповідаючи на практиці, як треба кодувати. Якось закінчивши інститут, я зрозумів що, насправді, знань у мене немає. І про високооплачувану роботу я можу лише мріяти.

Довелося шукати підробіток і розбиратися у всьому ґрунтовно. Десь у цей період я познайомився з дівчиною. І одразу ж закохався. Трохи про неї: гарна, струнка, висока. Закінчила педагогічний, але теж зрозуміла, що треба рухатись у якомусь іншому напрямку. На позичені у батьків гроші пішла на курси дизайнерів. Що ж, також непогано.

І ми стали жити в мене. Вдень я працював, а ввечері приходив і сидів за ноутбуком до ночі. Юля вдень теж була на роботі та двічі на тиждень їздила на курси.

Весь час вона сиділа в мене. Іноді робила прибирання. Іноді готувала. Але найчастіше вечерю робив я. А що вдієш: вона мені подобалася, плюс я знав, що вона єдина дитина в сім’ї. Самі знаєте, їх часто балують.

Юля багато сиділа в соціальних мережах, цікавилася ремонтом, косметикою, всякою нісенітницею, якою буяє Інтернет. Спершу мене це мало хвилювало. Але коли в черговий раз приходиш втомлений і голодний з роботи, а на вечерю нічого, її телефон хотілося зламати об стіл.

До речі, всі фінансові витрати були за мною. Я ж чоловік. З іншого боку, мої батьки мали таку саму ситуацію, тож я особливо не скаржився. Через пару місяців Юля заявила, що їй некомфортно у моїй «барлозі». І нам потрібно зробити ремонт. Перетягнути старі шафи по кутах кімнати (роблю я), а вона їх перефарбує (природно, фарба, лак та все інше на мені).

Сказано зроблено. Стало не набагато затишніше, але ж поради з Інстаграму не можуть бути поганими. Я думав, що вона заспокоїться. Але потім їй захотілося відпочивати. На мої слова щодо нестачі часу та грошей ніхто не звертав уваги. До речі, курси Юлі вже закінчилися, але шукати нормальну роботу їй уже і не хотілося.

Не буду нудити вас марним очікуванням: я взяв відпустку на тиждень, і ми злітали в іншу країну. Дякую друзям, які позичили грошей. Кілька тижнів пройшли тихо, і в дівчини знову «зачесалося». Вона захотіла провести новорічні свята у дуже недешевому готелі. А для мене на той момент будь-який готель був дорогим. І тут я не витримав.

Був скандал, речі літали квартирою. Крики, гвалт. Навіть сусіди стукали по батареї. І раптом я зрозумів, що мені набагато простіше одному. Навіщо рятувати союз, який витягує з тебе всі соки як морально, так і фізично? Крапля по краплі нерви здають. Але й, з іншого боку, так само поступово йде і кохання. Я задумався і зрозумів, що порожній.

Запропонував розійтися. Вперше за все наше спільне життя. Думав, це буде порівняно з бомбою. Але сталося не так. Юля сіла в крісло, помовчала і подивилася мені просто у вічі.

«Добре. Нехай буде так, якщо ти хочеш цього. Сьогодні ж збирай речі та вали. Більше перебувати з тобою в одній квартирі не хочу».

Від такого нахабства у мене навіть ком у горлі утворився. З чого я маю залишати комусь власне житло, ми навіть не розписані?!

«А тому що. Ти знаєш, яке у мене становище. І як справжній мужик ти маєш піти. Я що дарма стільки часу витратила на прибирання, готування? Та я тут перестановку зробила, що хоч не соромно за поріг ступити!»

Далі я перейшов на нецензурну лайку і виставив її за двері. Тільки таксі викликав, та й то не знаю навіщо. З огляду на те, що телефон вона не відпускає ні на секунду, могла б і сама це зробити.

Більше ми з колишньою не розмовляли. Не зустрічалися і не говорили телефоном. Спершу було незвично. Але потім я зрозумів, що часу на свої справи в мене побільшало. Як, загалом, і грошей.

Моє домашнє навчання закінчилося, і я влаштувався на фірму. Поки що рухаюся у цьому напрямі. Від знайомих дізнався, що колишня так і не скористалася знаннями з курсів і продовжує займатися тим, чим і займалася. Вважай, тисяча доларів коту під хвіст. Але я певен, когось вона собі знайде. Занадто вже зовнішні дані хороші має.

Тепер я живу сам, але є подруга. Ми бачимося не так часто, як би хотілося. Але мене особисто все влаштовує. Навіть якщо зійдемося, перший місяць говоритиму, що квартира орендована. Гроші планую віддати всі до копійки, але перевірити людину треба. Якщо вам здається, що ваша дівчина знахабніла, задумайтеся. Можливо вам і не здається.

Вам також має сподобатись...