В один з днів свекор прийшов до мене, поки свекруха поїхала до лікаря. Спершу була шокована, але не втрималася. То один раз ми залишилися вдвох, потім ще один і ще, і ще

Таких історій просто так не вигадаєш, можливо в фільмах лише. Вже колишній чоловік багато та важко працював. Постійні відрядження не давали йому навіть побути з нами. В перше відрядження він поїхав ледь не одразу після нашого весілля. Я залишилася одна і, щоб не збожеволіти від нудьги, поїхала до його батьків. Зі свекром та свекрухою в мене були прекрасні стосунки, тому вони тільки раді були.

Спочатку все було затишно і буденно. Я допомагала свекрусі по дому та займалася садом. Вона тільки раділа від того. Свекор постійно був десь – то по роботі, то з товаришами зустрічався. Згодом він все частіше почав бувати вдома. Чоловік він був помітний та попри вік на молоді жінки задивлялися. В минулому військовий, з гарною поставою.

В один з днів свекор прийшов до мене, поки свекруха поїхала до лікаря. Спершу була шокована, але не втрималася. То один раз ми залишилися вдвох, потім ще один і ще, і ще. Несподівано повернувся мій чоловік, а я при надії. Я розповіла йому, що він скоро стане батьком і ми повернулися в нашу квартиру.

Народився міцненький хлопчик. Згодом «дідусь» почав до нас приходити, щоб пограти з онуком. Час минав, ніхто нічого не казав, то я собі заспокоїлася. Через рік мій чоловік знову поїхав у довге відрядження, а я з сином знову поїхала до свекрухи зі свекром, з яким я взагалі не хотіла спілкуватися. Та був момент, коли наша таємниця повторилася.

Через день чи два, коли я вже взагалі не розуміла, як мені жити, подзвонив мій чоловік і сказав, що приїде трохи раніше, і ми з малюком скоро всі разом зустрінемося. І ось, я вже в обіймах люблячого чоловіка. Минає два тижні, і я дізнаюся, що знову при надії. Єдине, чого я не знаю — від кого. В цей раз в мене була донечка.

Зараз мої діти закінчили школу. Мій чоловік пішов від мене, бо покохав іншу, а я залишилася одна. От тільки час від часу згадую останню зустріч зі свекрухою, коли вона дуже тих сказала: «Головне, щоб ніхто нічого не дізнався».

You cannot copy content of this page