ЄС відключив від SWIFT ще три російські банки

Представники банків, як і раніше, стверджують, що відключення від SWIFT не сильно вплине на їхню роботу. Проте, це є дуже важливо складовою роботи кожного банку в світі. Але ці відомовки від російських банків викликають сміх.

Євросоюз із сьогоднішнього дня, 14 червня, відключає найбільший російський банк Ощадбанк, а також Россільгоспбанк та Московський кредитний банк від міжбанківської системи SWIFT у рамках шостого пакету санкцій проти РФ.

Санкції ЄС були узгоджені наприкінці травня після тривалих та напружених консультацій між європейськими лідерами. Через кілька днів основна частина обмежень набула чинності.

При цьому в Ощадбанку заявили, що працюють у звичайному режимі, і відключення від SWIFT не змінює ситуації з міжнародними розрахунками.

У свою чергу, у Московському кредитному банку зазначили, що операції всередині Росії будуть йти «в штатному режимі», проте при платежах за кордон терміни їх проведення можуть зрости.

Россільгоспбанк заявив, що в російській банківській системі створено «необхідні умови для забезпечення безперебійної автономної роботи».

You cannot copy content of this page